Zarezerwuj autobus z:
Voyager
Sindbad i inne
Przycisk kontynuuj rezerwację
Zarezerwuj autobus z:
Euroticket

Eurobus-Eurolines i inne
Przycisk kontynuuj rezerwację

O nas

Sebo-Trans przewozy busem do Niemiec

Sebo-Trans to profesjonalna firma zajmująca się przewozem osób na trasach Polska-Niemcy, dysponujemy flotą komfortowych i nowoczesnych busów. Wyróżnia nas  niska cena, wysoka jakość i wygoda. Kierowcy zatrudniani przez nas to profesjonaliści, dbający o pasażerów , oferując im komfort oraz bezpieczeństwo.
 
Wyjazdy do Niemiec
  • wtorek, czwartek, niedziela
Powroty z Niemiec
  • poniedziałki, środy, piątki
 
Zapraszamy do współpracy !!!!!

 

Kwalifikacje

Gwarantujemy Państwu w pełni profesjonalne usługi. Ich jakość potwierdzają licencje, pozwalające realizować międzynarodowy transport pasażerów, a także wszystkie obligatoryjne certyfikaty zawodowe z zakresu przewozu osób.

 

Nasz zespół

W naszej firmie doświadczenie i profesjonalizm to najważniejsze wartości. Dlatego zatrudniamy tylko wykwalifikowanych, zawodowych kierowców, którzy mają ogromną praktykę w zakresie przewozów na terenie Europy. W trakcie podróży zawsze możecie Państwo liczyć na ich rzetelne podejście oraz pomoc w każdego sytuacji. Dzięki temu dajemy gwarancję sprawnego oraz bezpiecznego dotarcia do punktu docelowego. Dużym +em jest też nasza flota. Składają się na nią nowoczesne busy wyposażone w wygodne siedzenia, DVD, 3-strefową klimatyzację oraz wszystkie pozwolenia niezbędne do ruszenia w trasę.

Nasi Klienci bardzo cenią sobie możliwość zakupu biletów za pośrednictwem internetu. Sprzedajemy bilety online jednostronne i dwustronne na wszystkie trasy z i do Polski.

Jeśli zechcą Państwo ubezpieczyć się na wypadek różnych przykrych niespodzianek, to również udostępniamy taką usługę. W odpowiedniej zakładce możliwa jest opcja zakupu polisy online. Znajduje się tam lista towarzystw ubezpieczeniowych, z którymi współpracuje nasza firma. Publikują one szczegółowe propozycje dla Podróżnych. Zachęcamy do współpracy.